UWAGA! Kandydaci do bierzmowania

Sakrament bierzmowania dla osób, które przygotowywały się do jego przyjęcia w minionym roku szkolnym zostanie udzielony w sobotę 19 września w kościele Mariackim podczas Mszy św. o godz. 18.30.

Próby przed bierzmowaniem (bez udziału świadków bierzmowania) odbędą się we wtorek 15 września i w piątek 18 września o godz. 18.00. także w kościele Mariackim. Obecność kandydatów na próbach obowiązkowa.

Na pierwszej próbie we wtorek podajemy księdzu prowadzącemu spotkanie imię i nazwisko świadka bierzmowania, imię świętego patrona, które chcemy otrzymać na bierzmowaniu oraz wpłacamy 40 złotych jako opłatę za krzyż bierzmowania, książkę, która będzie pamiątką przyjęcia tego sakramentu oraz kwiaty, które przyozdobią kościół na tę uroczystość. Na próbę - zgodnie z obowiązującymi przepisami - przychodzimy wyposażeni w maseczki.

Okazja do spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków będzie w czwartek 17 września o godz.16.00, w piątek po próbie oraz na kwadrans przed każdą Mszą św. sprawowaną w naszej parafii

Ze względu na utrudniony pandemią kontakt prosimy, aby przekazywać sobie te informacje w gronie osób zainteresowanych. W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się pod numerem telefonu 537 606 004 z ks. Marcinem, który z ramienia Parafii koordynuje przygotowania do tej uroczystości.

porządek nabożeństw
_____________________
_____________________
-------- © 2007 DESIGN; BB Wszelkie prawa zastrzeżone WEBAMSTER --------